Artur Swat
artur.swat@nobleconcierge.pl
+48 695 995 846

 • Future Starts Now!

  Rusza 12. edycja prestiżowego konkursu Wine&Food Noble Night. Znamy listę zakwalifikowanych do konkursu zespołów kulinarnych w kraju.

  czytaj więcej
 • RUSZAJĄ ZAPISY DO XII EDYCJI WINE&FOOD NOBLE NIGHT!

  12 października 12 restauracji zaprezentuje swoje umiejętności podczas finałowej gali XII edycji Wine&Food Noble Night. Po raz kolejny prześledzimy trendy kulinarne ukryte w autorskich, dwudaniowych menu, skomponowanych specjalnie na tę okazję. Zespoły restauracyjne wybrane w ogólnopolskich eliminacjach zaprezentują swój kunszt na żywo, na oczach publiczności. O tym, kto się najsmaczniej zaprezentuje zdecyduje zarówno publiczność jak i Jury Profesjonalne.

  czytaj więcej
 • Znamy laureatów XI edycji Wine&Food Noble Night

  Długo wyczekiwana, XI Gala Wine&Food Noble Night organizowana przez Noble Concierge już za nami. W szranki jak co roku stanęło dwunastu wybitnych kucharzy, którzy specjalnie na tę okazję wraz ze swoimi zespołami przygotowali autorskie menu (przystawkę i danie główne). Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali:

   

  III MIEJSCE

  Przystawka - Robert Koczwara, Fiorentina, Kraków

  Danie Główne - Rafał Wałęsa, Sztuczka, Gdynia

  Nagroda: udział w konferencji gastronomicznej Madrid Fusión 2019, fundator: Madrid Fusión, ekspres Nespresso z kompletem kawy w kapsułkach, fundator: Nespresso

   

  II MIEJSCE

  Przystawka - Mariusz Kucharczak, Boletus - Zamek Kliczków, Kliczków

  Danie Główne - Robert Koczwara, Fiorentina, Kraków

  Nagroda: staż w restauracji Northcote (1 gwiazdka Michelin) fundator: L’Officiel Polska i Gościnność, udział w programie „Made Progress” fundator: Made Progress.

   

  I MIEJSCE

  Przystawka - Rafał Wałęsa, Sztuczka, Gdynia

  Danie Główne - Mariusz Kucharczak, Boletus - Zamek Kliczków, Kliczków

  Nagroda: staż w restauracji Miramar Paco Péreza (2 gwiazdki Michelin), fundator: Noble Bank, przy wsparciu Akademii Gastronomicznej w Polsce, Vodka Cîroc 6 l, fundator: Diageo

   

  WYRÓŻNIENIE JURY PROFESJONALNEGO

  Jakub Kasprzak, Lumière, Baranowo

  Nagroda: staż w restauracji El celler de can Roca (3 gwiazdki Michelin), fundator: Akademia Gastronomiczna w Polsce, Szampan Laurent Perrier La Cuvée Brut Jeroboam (fundator: Winkolekcja)

   

  NAGRODA SPECJALNA AKADEMII GASTRONOMICZNEJ W POLSCE

  Robert Koczwara, Fiorentina, Kraków

  Nagroda: staż w restauracji El celler de can Roca (3 gwiazdki Michelin), fundator: Akademia Gastronomiczna w Polsce

  czytaj więcej
 • Wine & Food Noble Night: ogłaszamy finałową dwunastkę restauracji

  Od marca do końca kwietnia trwał pierwszy etap eliminacji kuchni, polegający na selekcji nadesłanych zgłoszeń konkursowych. Komisja Wine & Food Noble Night oceniła menu i dobór składników, kreatywność szefów kuchni, wnętrze i atmosferę lokalu oraz jakość obsługi. 

  czytaj więcej